Jaltest Arıza Tespit Cihazı Nedir? Desteklenen Araç Modelleri Nelerdir?

Gösterim: 2877
Jaltest

Jaltest Arıza Tespit Cihazı Nedir?

Jaltest arıza tespit cihazı, merkezi İspanya olan Cojali firması tarafından üretilen Agır Vasıta, Otobüs, İş makinası, Ekskavatör, Dorse – Çekici, Tekne / Marine – Traktör, Vinç ve Van – Pickup için kullanılan profesyonel arıza tespit cihazıdır. 

Tek bir cihaz ile bütün araç marka modellerine giriş yapmak için tasarlanan Jaltest arıza tespit cihazı bütün araç grupları ile tam uyumluluk göstermekte ve fiyat performans açısından sizlere inanılmaz çözümler sunmaktadır.

Jaltest Desteklenen Araç Modelleri?

Jaltest Van- Pickup arıza tespit cihazı 

AGRALE, BAW , CITROËN, DODGE, FIAT, FORD, FOTON, FREIGHTLINER, GAZ, GMC / CHEVROLET GREAT, WALL HINO USA,  HYUNDAI,  ISUZU,  ISUZU USA,  IVECO,  KIA,  LDV,  MAZDA,  MERCEDES-BENZ,  MITSUBISHI,  MITSUBISHI FUSO USA,  MULTICAR,  NISSAN araç marka ve modellerini desteklemeltedir.

Jaltest Traktör Arıza Tespit Cihazı

BELARUS - MTZ BUHLER, VERSATILE, CARRARO, CASE iH, CATERPILLAR, CHALLENGER, CLAAS, DEUTZ-FAHR, DIECI, ENERGREEN, FARESIN, FENDT, FRANZ, KLEINE, GREGOIRE, HÜRLIMANN, JCB, JOHN DEERE, KAMAZ, KRONE, KUBOTA, LAMBORGHINI, LANDINI, LAVERDA, LINDNER, MAC, DON MANITOU, MASSEY FERGUSON, McCORMICK, MERLO, MTS-SANDEI, NEW HOLLAND, RENAULT, ROPA, SAME, STEYR, URSUS, VALPADANA, VALTRA araç marka ve modellerini desteklemeltedir.

Jaltest İş makinaları ve Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı

İnşaat ve toprak işleyişi makineleri: BAE SYSTEMS, BOSCH REXROTH, CASE İNŞAAT, CATERPILLAR, FIAT KOBELCO, GROVE, HITACHI, JOHN DEERE, KOMATSU, LIEBHERR, NEW HOLLAND İNŞAATI, TERBERG, TEREX - DEMAG, VOLVO İNŞAATI, XCMG ..

Temizlik ve yol bakımı için makineler: ASH, AUSA, EUROVOIRIE, MATHIEU-YNO, RAVO ..

Sabit motorlu motorlar: CATERPILLAR, CUMMINS, DEUTZ, IVECO-FPT, KUBOTA, MAN, MERCEDES-BENZ, MTU, PERKINS, SCANIA, SISU, VOLVO PENTA  araç marka ve modellerini desteklemeltedir.

Jaltest Marin – Tekne Arıza Tespit Cihazı

Jet Skı

KAWASAKI, SEA-DOO (BRP), YAMAHA,

Arkadan Takmalı Motorlar

EVINRUDE, HONDA, JOHNSON, MARINER, MERCURY, MERCURY Racing, NISSAN, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA

Yat ve Gemi Motorları

CATERPILLAR, CRUSADER, CUMMINS, MAN, MERCURY, MerCruiser, MERCURY, Racing, MTU, PCM SEA-DOO (BRP), VM MOTORI, VOLKSWAGEN, VOLVO, PENTA, YANMAR araç marka ve modellerini desteklemeltedir.

Jaltest Otobüs Arıza Tespit Cihazı

AGRALE, ALEXANDER DENNIS, AUTOSAN, BCI, BLUE BIRD, BMC, BREDAMENARINIBUS, CREDO, DINA, ELDORADO, FREIGHTLINER Custom Chassis, GCA, GILLIG, GOLDEN DRAGON, HIGER, HYUNDAI, IC (INTERNATIONAL), ISUZU, IVECO/IRISBUS, KING LONG, MAN, MAZ, MCI, MERCEDES-BENZ, MITSUBISHI FUSO, NABI, NEFAZ, NEOPLAN, NEOPLAN USA, NEW FLYER, NOVA BUS, ORION, OTOKAR, PREVOST, RENAULT, SCANIA, SETRA, SOLARIS, SOLBUS, SOR, TEMSA, THOMAS BUILT, VAN HOOL, VAN HOOL USA, VDL, VISEON BUS, VOLKSWAGEN, VOLVO, YUTONG araç marka ve modellerini desteklemeltedir.

Jaltest Dorse – Çekici Arıza Tespit Cihazı

Wabco, Knorr, Bremse, Haldex, Cojalı, Thermo King marka modellerini desteklemektedir.

 Jaltest Logo Big Full

Jaltest Resmi Türkiye Distribütörü Nitro Bilişim

Otomotiv elektroniği Arıza Tespit ve Ecu programlama cihazlarında Türkiye’nin öncü firmalarından birisi olan Nitro Bilişim 2017 yılı itibariyle Cojali S.L Jaltest firmasının Türkiye Distribütörlüğünü almıştır.

Nitro Bilişim Ecu programlama,  binek, hafif ticari, ağır vasıta, iş makinası, tekne / marine, tarım araçları, motorsiklet ve demiryolu araçları için siz değerli müşterilerine uygun çözümler sunmaktadır.

Merkezi Adana’da bulunan firmamız,  2017 yılı Temmuz ayı ile birlikte İstanbul Nitro Bilişim şubesini açarak arıza tespit cihazları ve beyin programlama cihazları alanında eğitim ile teknik destek hizmetlerini daha da güçlendirmeyi kendine misyon edinmiştir.