LAUNCH TÜRKİYE RESMİ DİSTRİBÜTÖRÜ NİTRO BİLİŞİM

Gösterim: 6928
Launch Turkey Logo

Nitro Bilişim 2017 Agustos ayında almış oldugu Launch Türkiye Distribütörlüğü ile Launch ürünlerinin satışını gerçekleştirmekte ve satış sonrası desteğini vermektedir. Launch Türkiye distribütörü olan Nitro Bilişim arıza tespit cihazları ve otomotiv elektroniği sektöründe Türkiye'nin öncü gelen firmalarından birisidir.

 
Launch Arıza Tespit Cihazı Nedir?

Launch universal olarak bilinen 195 marka model araç destekleyen ve karma arıza tespit cihazları arasında 1. sırada olmayı başarmıştır. Online olarak çalışan bu sistem ile bir çok araç grubu üzerinde yetkili servis normunda çalışmanıza imkan sunmaktadır. 

Launch arıza tespit cihazının diğer universal cihazlardan farkı nedir? 

Müşterilerimizin özellikle Amerikan, Avrupa, Japon, Kore, Çin vb. grubu araçlar üzerinde yetkili servis cihazları dışında diger universal cihazlar ile baglanamama sorununu ortadan kaldıran Launch, bu araçlar üzerinde sizlere bütün fonksiyonları ile baglanmanıza ve tam yetki ile müdahale etmenize olanak saglamaktadır. Sadece bu kadar ile kalmıyor tabi ki,  binek ve hafif ticari olarak 1995 yılı sonrası günümüzde bulunan bütün araçlara giriş yapmanıza imkan sunuyor.

Launch Turkiye Nitro Bilisim

Launcth arıza tespit cihazı ile neler yapılabilir?

Arıza kodu okuma – silme, Canlı değerleri görüntüleme, Adaptasyon / kalibrasyon, Servis ışığı sıfırlama, Boğaz kelebek adaptasyonu, Lastik basınç sensörü sıfırlama, Enjektör kodlama, Elektronik Park Freni çektirme, Direksiyon Açı Sensörü sıfırlama, Immo tanıtma, DPF (Dizel Partikül Filtre) rejenerasyonu, Otomatik VIN (Şase) tanıma, Canlı veri kaydı - çoklu grafik, Araçlara kablosuz bağlantı gibi bir çok işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Launch ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.