Volkswagen, Seat, Skoda ile Audi Arıza Kodu Okuma Programlama

by Kadir ÖZDEMİR
Gösterim: 4789
 Volkswagen, Seat, Skoda ile Audi Arıza Kodu Okuma Programlama
Volkswagen, Seat, Skoda ile Audi Arıza Kodu Okuma Programlama

VAG grubu yani Volkswagen, Seat, Skoda ile Audi araçlar için kullanacağınız bu profesyonel cihaz ile birçok işlemi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Standart olarak yer alan bu grubun yanı sıra cihaz ayrıca Peugeout ve Citroen grupların da başarılı sonuçlar elde etmeyi başarmakta.

Super Vag ile arıza kodu okuma ve silme konusu standart arıza tespit cihazları içerisinde üst seviye olmayı başarırken bunun yanı sıra genel tanı fonksiyonlar, adaptasyon, temel ayar, gizli özellik açma, kalibrasyon, parça test, ardışık parça testi gibi daha birçok işlemi detay olarak gerçekleştirmeniz mümkün.

Vag Kilometre Sayaci

Volkswagen, Seat, Skoda, Audi beyin programlama konusunda cihazında online olarak devamlı güncel olması sayesinde işlemlerini yeni model araçlarda da en iyi şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Yani online olarak devamlı güncel kalabiliyor olmanız sorunsuz hizmet konusunda sizin kalite noktanızı artırmayı başarmakta.

Bunun yanı sıra Super Vag Anahar Paketi sayesinde direkt OBD üzerinden işlem gerçekleştirerek programa yapabilirsiniz. Yani kısa sürede bütün anahtar programlama ile alakalı detay işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün.

Supervag

 

Nitro Bilişim olarak Super Vag yetkili Türkiye distribütörü olmaktayız. Bu yüzden sorunlar karşısında devamlı iletişim halinde olacağınız bir şirketin var olması online olarak kullanacağınız bu cihaz ile alakalı ileride karşılaşacağınız sorunları da sonuçlandırma imkanınız olacak. Standart bu paketilerin yanı sıra diğer yer alan paketleri inceleyerek daha birçok işlemi direkt OBD üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Super VAG ile alakalı tüm detaylar linkte yer almakta.