SUPERVAG CİHAZI İLE VAG GRUBU ARAÇLARDA PROGRAMLAMA VE GİZLİ ÖZELLİK AÇMA İŞLEMLERİ

Gösterim: 5084
SperVag Ariza Tespit Diagnostic Cihazi

SuperVAG programlama cihazı; VAG grubu (Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda) araçlarda anahtar kodlama ve tanıtma, ecu programlama, chip tuning, gizli özellik açma veya kapatma, arıza tespit işlemlerinde kullanabileceğiniz orijinal bir cihazdır. 2017 araçlar dahil bütün araç gruplarını kapsamaktadır.

SuperVAG cihazının bir diğer özelliği ODIS yazılımını online olarak kullanmanıza gerek kalmadan kendi içerisindeki flash paketleri sayesinde OFF-Line olarak Ecu programlama hizmeti vermektedir. SUPER VAG Diagnostik paketi içerisinde bulunan menü üzerinden VAG grubu araçların tamamında Gizli özellik aktif  edebileceğiniz menüsü bulunmaktadır. Bu sayede VAG-COM cihazını kullanmanıza gerek kalmadan profesyonel olarak gizli özellik açma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece otomobil değil VW, skoda, audi  ayrıca peugeot, citroen ve daha fazlası için odaklanan uzmanlaşmış teşhis araçlarının geliştirilmesine yönelik bir firmadır. Şirket bu araçları SuperVAG markası altında entegre haline getirdi.

Super VAG, müşterilerine her şeyden önce kullanışlı fonksiyonlar, programın kolay kullanımı ve müşteri desteği veriyor. Tek adımlı çözümler sağlar. Araçları düzenli olarak güncelleyip genişletir. Müşteri desteğinin ayrılmaz bir parçası, program içinde mevcut olan gelişmiş teknik yardım ve telefonla ve e-postayla teknik destektir. Özellikle vw, skoda, audi ve seat üzerinde uzmanlaşmıştır.

SUPERVAG Programlama Cihazı ile yapabileceğiniz işlemler;

-Genel tanı fonksiyonları

-Konfor fonksiyonları

-Konforuna genel bir bakış

-Uygun sıfırlama servis aralıkları

-Temel ayarlar

-Gizli Özellik açma

-Kodlama (uzun ve kısa)

-Seçmeli aktüatör testi

-Ardışık aktüatör testi

-Yeni anahtarlar ve uzaktan kumandalar öğrenme

-Dizel motorlar için başlangıç dozunu arttırmak VW EDC15 / 16

-Bireysel kusurların onarımı için önerilen prosedür

-Program dahilindeki gelişmiş teknik yardım 

-Mevcut güncellemeler

-Teknik destek, programda telefon ve e-postayla mevcuttur

-Partikül filtresinin yenilenmesi

 

Bu ürün onarımları hızla tamamlamak, hırsızlığa karşı kod okumak, 

hava yastığının sıfırlanması gibi birçok konuda bizlere kolaylık sağlar.