LAUNCH

Gösterim: 893
Launch Turkey Logo

Launch arıza tespit cihazı Japon, Kore, Çin, Avrupa, Amerikan ve yerli araç gruplarına giriş yapabilmeniz için tasarlanmış universal bir cihazdır.

Araçlar üzerinde arıza tespitinin yanı sıra Airbag, Abs, Şanzıman vb sistemlerine giriş yapabilirsiniz. Launch'ın getirdiği yeni teknoloji ile dizüstü ve masaüstü bilgisayar kullanımını ortadan kalkmış ve Android sistemde daha işlevsel ve daha hızlı hale gelmiştir.

195 farklı marka model aracı destekleyen Launch universal olarak bilinen karma arıza tespit cihazları arasında 1. sırada olmayı başarmıştır.
Launch'ın halihazırda Launch CRP MOT, Launch x431 pro, Launch x431 pro3 cihazları bulunmakta.

Launch 2

Ayrıca Launch arıza tespit cihazı ile; Arıza kodu okuma – silme, Canlı değerleri görüntüleme, Adaptasyon / kalibrasyon, Servis ışığı sıfırlama, Boğaz kelebek adaptasyonu, Lastik basınç sensörü sıfırlama, Enjektör kodlama, Elektronik Park Freni çektirme, Direksiyon Açı Sensörü sıfırlama, Immo tanıtma, DPF (Dizel Partikül Filtre) rejenerasyonu, Otomatik VIN (Şase) tanıma, Canlı veri kaydı - çoklu grafik, Araçlara kablosuz bağlantı gibi bir çok işlemleri gerçekleştirebilirsiniz

 

Logo Nitro

Nitro bilişim firması olarak Launch ürünlerinin resmi Turkiye distributörüyüz.

Vizyonumuz 

Doğru kalite ve fiyat oranını ileri teknoloji yi uzman kadro ile bütünleştirip tüketicinin  beklentilerini en üst düzeyde karşılamak 

Misyonumuz

Faliyette bulundugumuz sektörde  bireye ve topluma saygılı ekonomik ve ahlaki ilkelere baglı  olarak nitro bilişim müşterilerine , calışanlarının ve şirket sahibinin beklentisini en üst düzeyde karşılamaktır.