MERCEDES ARIZA TESPİT CİHAZI

Gösterim: 1895

Mercedes-Benz arıza tespit cihazı son nesil araçları destekleyen oldukça profesyonel bir arıza tespit cihazıdır. Bu cihaz Mercedes’in tüm binek, hafif ticari, ağır vasıta gruplarına kolaylıkla bağlanabilmektedir. Geçmişten günümüze mercedes C3, C4 ve C5 olmak üzere piyasada satışa sunulmaktadır. Mercedes Star Diagnosis Compact 5 yeni nesil araçları da etkin bir şekilde desteklemektedir.

Mer

Mercedes Benz Star Diagnostic Connect cihazı 1991 model araçlardan en son çıkan modele kadar tüm Mercedes araçlarla uyumludur. Yeni nesil araçlara % 100'lük erişim sağlayan orijinal test cihazıdır ve ayrıca Türkçe yazılım desteği bulunmaktadır. Mercedes c5 mercedes yetkili servis cihazıdır.

 

C5 2

 

SİSTEM ÖZELLİKLERİ :

Sistemleri test edebilme ABS ASR Klima SRS MPL GM Güvenlik Sistemi DASX OBD II sistemi

Arıza - Hata kodu okuma ve silme

Canlı değerleri okuma

Tüm sistem ve parçalara adaptasyon yapma

Tüm motor, şase , gövde ve gösterge modüllerini kodlama

Merceds

Anahtar konfigürasyonu

WIS: Araçların parça bilgileri, kablo tesisat şemaları, parça yerleri, müdahele bilgileri, sökme takma bilgileri gibi önemli bilgileri içeren yazılımdır. Aracın şase numarasından tüm bilgilerine ulaşmasını sağlar.

Adaptasyon – Kalibrasyon İşlemleri

Adblue İptali

Mercedes moturunu kullanan araçlara detaylı teşhis işlemi yapılabilir.

 

Mercs

Biz Nitro Bilişim olarak yenilikçi yapımız ve alanında uzman personelimizle satış öncesi ve sonrası siz değerli müşterilerimize gereken tüm desteği sağlamaktayız.

Nitro Bilişim 11 yıllık geçmişi ve tecrübesiyle her zaman en iyi hizmeti vermek için hergeçen gün kendini daha da geliştirmektedir.