Powershift Şanzıman Kodlama ve Programlama

Gösterim: 2964

Powershift olarak adlandırılan ve tam otomatik şanzıman olanağı sunan vites seçeneği III.Nesil ford araçlarda kullanılmaya başlandı.Yeni Powershift şanzıman altı ileri vites ve çift hidrolik debriyaj sayesinde tam otomatik şanzımanların rahatlığıyla vites değiştirirken düz vitesin performansını da gösteriyor. Üstelik sıradan otomatik şanzımanlara göre yüzde 9 yakıt tasarrufu sağlıyor.

Bu kadar profesyonel olan bir otomatik şanzımanın arızalanma riski tabikide var. Bakımları düzenli yapılmadığı taktirde ve düzenli kullanılmadığı taktirde powershift şanzımanların arızalanması mümkün.

Powershift Şanzıman Tamiri

Powershift şanzımanların tamiri arıza tespit cihazları tespit edilmekte ve gerekli müdahaleler profesyonel ustalar tarafından yapılmaktadır. Powershift şanzıman arızalarını Ford VCM2 arıza tespit cihazı, ford UCDS arıza tespit cihazı, launch arıza tespit cihazi ve güncel olan tüm arıza tespit cihazlarıyla görüntüleyebilir ve arıza tespiti için gerekli ölçüm ve parametre görüntüleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Getrag Dct

Powershift Şanzıman Programlama

Ford ve Volvo araçlarda kullanılan Powershift şanzıman programlama işlemlerini, klonlama işlemlerini ve restore işlemlerini firmamız tarafından temin edebileceğiniz Ford UCDS arıza tespit cihazı ve Magicmotorsport Chip Tuning Cihazları ile gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımı arızalanmış olan bir powershift şanzımanın yeniden programlama işlemini yapabilir, powershif şanzımanlara chip tuning işlemi yaptırabilirsiniz.

Maxresdefault