SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN ARTIK ÇUKUROVA TEKNOKENTTEYİZ.

Gösterim: 738

Kurulduğu günden bu yana teknolojiyi yakından takip eden AR-GE inovasyon, teknoloji geliştirme çalışmaları ve yaptığı projeler ile sektöre yön veren firmamız amaçlarını dahada ileriye taşıyabilmek adına artık ÇUKUROVA TEKNOKENT’te.

2008 yılından bu yana otomotiv elektronik, arıza tespit cihazları, araç takip cihazları, yakıt tasarruf ve performans cihazları alanında geliştirdiği ve ürettiği çözümler ile sektörde yer alan firmamız, günümüz teknolojisini daha yakından takip etmek, üretilecek olan projelerde istihdam ve çözüm ortaklığı sağlamak amacı ile Adana Çukurova üniversitesi içerisinde yer alan Çukurova Teknokent ofisini çalışma faaliyetlerine eklemiş bulunmaktadır.

AR-GE inovasyon bölümünde çalışan personellerimiz Adana ve İstanbulda aktif halde bulunan ofislerimiz dışında 3. Ofisimiz olan Çukurova Teknokent ofisimizde kısa süre içerisinde faaliyet göstermeye başlayacaktır.

Çukurova Teknokent iletişim adresimiz : Balcalı Mahallesi Çukurova Universitesi Balcalı Kampüsü Bulvarı Teknokent Sitesi A Blok No:19/210 Sarıçam / ADANA