AUTEL UNİVERSAL ARIZA TESPİT CİHAZI İLE ONLİNE SCN KODLAMASI

Gösterim: 1657
Autel MS908P Mercedes SCN Coding 17

    AUTEL UNİVERSAL ARIZA TESPİT CİHAZI İLE ONLİNE SCN KODLAMASI

 SCN KODLAMASI NEDİR?

    SCN( YAZILIM KALİBİRASYON):  Mercedes Benz’in yetkili servislerine sunduğu online adaptasyon ve kodlamalar anlamına gelir. 

NEDEN SCN KODLAMASI KULLANILIR? 

    SCN KODLAMASI  pano, şanzıman ve ana parçaların ecu’ya sekronize etmek için kullanılır. Eğer işlem yapılmaz ise sistem düzgün çalışmaz.

 

Scn kodlaması sadece Mercedes Benz’in yetki verdiği kişi yada tüzel kuruluşlar tarafından yapılabilir.

    Scn kodlamasını başlatmanın  iki yolu vardır.

Bunlar;

1) Mercedes Benz Compact 5 yetkili servis arıza tespit cihazında online  olarak kullanarak.  Online olmak için  Mercedes Benz Corporation'a Scn talebi oluşturuyorsunuz.(Mercedes Benz’de çok yüksek fiyatlar). Das/Xentry programları için Star Network’un  Kullanıcı adı ve şifre sahibi olmanız gerekiyor. Ve bu işlemlerden sonra Mercedes Benz online araç üzerinden aracın veri 

2) Autel MS 908 P ve Autel elite universal arıza tespit cihazı arıza tespit cihazı ile Mercedes Benz yetkili servis gibi çalışabilirsiniz. Scn kodlamasını online bağlanarak kendi ürettiği bulut tabanlı sistemi sayesinde şifre gerektirmeden yapabilirsiniz. 

 

Autel MaxiSys Türkiye Distribütörü Nitro Bilişim’dir.  Autel Universal arıza tespit cihazı ile %100 Bmw ve Mercedes %70 Vag grubunu online olarak kullanabilirsiniz. Online işlemlerini Autel’in ürettiği kırılmaz tablet  ile birlikte BMW ve MERCEDES yetkili servis gibi çalışabilirsiniz. 

  Autel  MaxiSys 80'den fazla ABD, Asya ve Avrupa araç için geniş araç kapsamaktadır. Kodlar, canlı veriler, çalıştırma testleri, uyarlamalar, kodlama ve ECU programlama için profesyonel bir arıza tespit cihazıdır.

   Autel’in sunduğu imkanlardan faydalanmak için Türkiye Distribütörü olan Nitro Group ile iletişime geçebilirsiniz.