AUTEL MAXİSYS ELİTE İLE J2534 PROTOKOLÜ…

Gösterim: 655
Autel Turkiye Nitro Bilisim

Nitro Group olarak Autel firmasının resmi Türkiye distribütörlüğünü almış bulunmaktayız. Autel firmasının ürettiği arıza tespit cihazlarında satış öncesi ve satış sonrası profosyonel ekibimiz ile sizlere destek vermekteyiz. 

Autel arıza tespit cihazları 1996 model ve üzeri tüm otomobilleri desteklemektedir.  Bu cihazlar ile internet olan her ortamda online güncelleme yapmanız mümkün. Asya, Avrupa ve Amerikan araç gruplarını desteklemektedir.
Bu cihazların kendilerine özel dayanıklı tabletleri mevcuttur bu yüzden kullanım bakımından oldukça kolay ve kullanışlıdır. 
Autel cihazlarının Cortex-A9 dört çekirdekli işlemcisi sayesinde piyasada ki diğer cihazlara göre daha hızlı ve profesyonel çalışabilirsiniz.  Dayanıklı pil ömrü ile sizlere daha uzun bir çalışma imkanı sunar. Wifi 230 metre uzaklığa kadar kesintisiz çalışmaktadır.

Autel Maxisys Elite Arıza Tespit Cihazı
Maxisys Elite arıza tespit cihazı Android 4.4 işletim sistemine sahiptir. Rakip firmalara istinaden en profesyonel ve hızlı çalışan cihazlardan biridir. Bu cihaz dünyanın en hızlı mobil işlemcisi NVIDIA Tegra 4 ile desteklenmektdir.
Oldukça kapsamlı araç arıza tespit ve analiz işlemlerinin dışında Ecu programlama da dahil tüm işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Oldukça hassas ekranı sayesinde eldivenle dahi cihaz ekranına müdahale etmeniz mümkündür.
80’den fazla araç marka modelini desteklemektedir.
OE-level dışında , kapsamlı olarak OBD2 tanılama ve Ecu programlama işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür.
Otomotik obd2 tarayıcı sistemi sayesinde yazılım güncellemelerini anında uzaktan teknik desteği sayesinde yapmanız mümkündür.

J2534 PROTOKOLÜ!!
Bu cihaz j2534 protokolünü destekleyen araçlar için yetkili servis programını desteklemektedir.
Bu işlevi uygulamak için OEM yazılımı ile birlikte j2534 aygıtını kullanmanız gerekmektedir.  Bununla beraber diagnostik hata kodlarını bulmanız, sensör verilerini toplamanız ve genel OBD2 verilerini kaydetmeniz mümkün.
Bu cihaz  Toyota Techstream, Volvo Vida, Honda Hds, Jaguar – Land Rover IDS ve BMW 3G modellerine uyumludur. Ekstra cihaz almadan bağlantı sağlayabilirsiniz.