BMW İCOM ARIZA TESPİT CİHAZI 03-2018 YENİ VERSİYON

Gösterim: 855
Bmw Icom A3 Ariza Tespit Cihazi

Otomotiv sektörünün lider markası olan BMW, her geçen gün yeniliklerle karşınızda..

Bmw icom A3 arıza tespit cihazı yekili ve özel servislerde kullanılan orijinal bir cihazdır. Cihazın en güzel özelliği tüm modüllerde full Türkçe dil desteği mevcuttur..
Bmw İcom A3 Arıza tespit cihazı ile Bmw ve Mini motoru kullanan tüm araçlara müdahale edebilirsiniz..
Bu versiyonda parça katalog ve bağlantı şemaları sorunları çözüldü..  Servis versiyonu ile birebir çalışmaktadır.. Arıza kodu okuma, arıza kodu silme, adaptasyon, kalibrasyon gibi işlemlerin tamamını hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca piyasadaki son model dahil tüm Bmw ve Mini motorlu araçlara kolayca giriş yapabilirsiniz. Eski bmw icom cihazlarına istinaden bu yeni versiyon ile daha hızlı ve profesyonel olarak çalışabilirsiniz.
Bmw icom A3 arıza tespit cihazı ile sizlere sunduğumuz OSS sistemi sayesinde online çalışma imkanı bulabiliyorsunuz. Saatlik, haftalık, aylık veya yıllık olarak aldığınız üyeliklerle servis işlemlerinize aksamadan devam edebiliyorsunuz. Bu cihaz hem bütçenizi zorlamıyor hem de işlerinizi aksatmıyor..
Bmw İsta Diagnostic 4.11.22 
Bmw İsta Prpgramming 3.64.0.600
03.2018 versiyon
Uzman Modül açık 
Nitro Group olarak hedefimiz her zaman sizler için en iyisini yapmaktır.. Bizlere web sitemizden veya 0532 111 02 30 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..


1


2

3
4
5
6

7