Agır Vasıta Beyin Tamiri ve Dorse EBS – ABS beyin tamiri

Gösterim: 3073
Istanbul Ecu Beyin Tamiri

Seven Garage İstanbul Ağır Vasıta Beyin Tamiri ve Dorse EBS – ABS beyin tamiri 

Nitro group ekibi olarak Otomotiv ve Ağır vasıta araç sektöründe araç arıza tespit cihazlarından beyin programlama cihazlarına kadar bir çok alanda 11 yıllık tecrübe ile satış ve satış sonrası bütün ürünlerimizin hizmetini vermekteyiz.

2017 yılında Seven Garage İstanbul Şubemizin açılışı ile araçlarda uygulamalı olarak profesyonel yazılımlar çözümleri gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca binek ve ağır vasıta araçlarda ECU (beyin) tamiri, dorse ebs tamiri ve  ve programlanması gibi bir çok işlemler firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. 

DORSE (TRAILER) EBS – ABS TAMİRİ

Dorse taşıma araçlarının arkasında bulunan kasalardır. Aynı zamanda treyler olarak da adlandırılmaktadır. Dorseler üzerinde de fren sistemlerini kontrol edebilmek için beyinler bulunmaktadır. Günümüzde kullanılan ve en çok bilinen Wabco, Knorr, Haldex ve Bosch dorse beyin marka ve modelleridir.  Bu beyinler üzerinden Dorse ve Çekici kamyon arasında ki iletişim kurulmaktadır. Fren hava basıncı, süspansiyon kalibrasyonu gibi bir çok parametreler bu Ecu’lar üzerinden değiştirilmektedir.  Ecu’lar zamanla arızalanmakta veya farklı sebeplerden dolayı işlevlerini yerine getirememektedir.

Seven Garage İstanbul şubemizde;

Wabco EBS beyin Tamiri,

Wabco ABS beyin Tamiri,

Haldex EBS beyin Tamiri,

Knorr EBS beyin Tamiri,

Dorse EBS Tamiri,

Dorse ABS Tamiri,

Ventil Tamiri,

işlemleri en uygun fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ayrıca Kısa süre içerisinde siz değerli müşterilerimize yedek parça tedariğinde de en uygun fiyatlar ile hizmetlerimiz devam edecektir.

Yakın zamanda gerçekleşecek olan hizmetlerimizde Wabco ebs tamir takımı, wabco dorse beyni fiyatları, wabco abs beyni , dorse abs sensör fiyatları, Wabco EBS beyni fiyatları gibi bir çok ürünlerde kaliteli hizmet ve en uygun fiyatla garantisi firmamız tarafından siz degerli müşterilerimize sunmak için çalışmalar devam etmektedir. 

Ağır Vasıta Beyin Tamiri

Ağır vasıta kamyon ve Tırlarda araç yönetimini sağlanması için Elektronik kontrol üniteleri (Ecu) vardır. Kısaca belirtmek gerekirse Motor beyinleri mevcuttur. Bu Kontrol üniteleri arızalarında yeni beyin(Ecu) fiyatları ve maliyetleri oldukça yüksektir. Nitro group uzman kadrosu ile Seven Garage İstanbul şubemizde Ağır vasıta beyin tamiri gibi bir çok işlemler profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Seven Garage İstanbul şubemizde;

Mercedes beyin tamiri

MAN beyin tamiri,

Scania beyin tamiri,

Ford beyin tamiri,

Iveco beyin tamiri gibi bir çok araçların beyin tamiri işlemleri uygun fiyat kaliteli hizmet politikası kapsamında siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. 

Seven Garage İstanbul şubemize iletişim bölümünde yer alan adres ve telefon bilgilerinden ulaşabilirsiniz.