NİTRO GROUP TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA

Gösterim: 1133
Nitro Bilisim Subeler

2007 yılında kurulan Nitro bilişim arıza tespit cihazları firması, otomotiv sektöründe ülkemizin arıza tespit cihazlarını tanıması konusunda öncü firmasıdır. Türkiye’de Adana’da başlayan bu serüven, ilk başlarda önce saha elamanlarımızla Edirne’den Kars’a Trabzon’dan Kilis’e İzmir’den Iğdır’a kadar Türkiye’nin 7 bölgesinde siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışarak geçti.

Daha sonra siz değerli müşterilerimize daha yakın olabilmek ve sizin sorunlarınızı daha hızlı ve kolay bir şekilde çözebilmek için ilk olarak İstanbul Başakşehir’de İstanbul şubemizi açtık. İstanbullu müşterilerimiz arıza tespit cihazları ve test ekipmanları konusunda artık çok daha hızlı hizmet alabilmektedirler.

Daha sonra Anadolu’nun dört bir tarafına şube açmak üzere harekete geçtik. Burada her zaman daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermeyi hedefledik. Hedeflerimiz ve hayallerimiz ile Arıza tespit cihazlarını sizlere daha da yaklaştırmak için Şanlıurfa şubemizi açtık. Siz değerli müşterilerimize bize daha hızlı ve daha kolay ulaşılabilme imkanı oluşturmak için Anadolu’nun dört bir tarafına ulaşma hedefimize bir mihenk taşı daha ekleyerek İç Anadolu topraklarımızda Nitro Bilişim Ankara şubemizle şimdi karşınızdayız.


İç Anadolu ve Ankara arıza tespit cihazı alanında artık Nitro Bilişim kalitesine daha kolay ulaşabilecek, çok değerli müşterilerimiz teknik destek konusunda daha hızlı cevaplar alabilecekler. Ankara arıza tespit cihazı sektörü artık distribütörü olduğumuz Launch arıza tespit cihazı, Autel arıza tespit cihazı, Jaltest arıza tespit cihazı, Smok, X-tool, IO Terminal, Supervag, UCDS ve aklınıza gelebilecek diğer tüm arıza tespit ve test ekipmanları konusunda Nitro Bilişim Ankara şubemizden çok daha profesyonel ve hızlı hizmet alabilecektir. Nitro Bilişim, siz değerli müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek için büyümeye devam edecektir.


Nitro Bilişim Adana, Ankara, İstanbul ve Şanlıurfa şube adreslerimize ulaşmak için tıklayınız.