Nitro Group Dünya’ya Açılıyor !!

Gösterim: 959
NTRO Grup Dnyaya Alyor

Değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilme ve Türk adını ve ticaret anlayışını tüm dünyaya duyurmak adına hedefleri ve hayalleri peşinde koşan Nitro Bilişim; Türkiye’de ve Dünya’da açtığı şube ve bayileriyle iddalı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Arıza Tespit cihazları , satış sonrası uzman teknik elemanlarıyla verdiği teknik desteği, her bölgeye ulaşmaya çalıştığı saha çalışmalarıyla hem Türkiye’de hem de Dünyada Liderlik basamaklarını sizden aldığımız güç ile  hızlı adımlarla tırmanıyoruz. 

Atalarımızdan aldığımız misyon ve çağın gereklerine uygun vizyonumuzla, dünya çapındaki müşterilerimize bize daha kolay ulaşabilme ve ürünlerimize daha hızlı ulaşma imkanı sunmak için şimdide Kanada, Danimarka, KKTC ve Suriye’de bayiler açmış bulunmaktayız. Artık bu ülkelerdeki müşterilerimiz de  arıza tespit cihazı, araç takip cihazı, adblue emulatörü, chiptuning cihazı, beyin programlama cihazından takograf cihazına, akü sabitleme cihazına kadar 150 farklı çeşitteki cihazlarımızdan faydalanabilecek ve destek alabilecekler.

 

Hedefimiz sizden aldığımız güç ve destek ile dünya şirketlerinin arasında yer almak ve Türk ticaret anlayışını ve Nitro Bilişim farkını dünyaya tanıtmaktır.

Nitro Bilisim Distributorlukler

 Nitro Bilişim Şube ve Bayiliklerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.