JOHN DEERE EDL2 ARIZA TESPİT CİHAZI

Gösterim: 823
IMG 20180707 WA0000

1837 yılında Grand Detour'da nalbantlık işiyle uğraşan John Deere, çiftçilerin, Amerika’nın doğusundaki kumlu topraklar için tasarlanmış pulluklarla killi toprağı dökmede sorun yaşadıklarını duyar.

Bunun üzerine kırık bir testere bıçağından, iyice parlatılmış çelik bir pulluk tasarlar john deere şireketinin ilk adımını atmış olur

1900’lü yılların başlarında mekanik aletler üretmeye (tohum atma makineleri vs) hatta 1910’lu yıllarda ilk traktörü üreterek o günden bu güne dünya çapında traktör üreticisi bir firmadır.
İnşaat sektöründe ve tarım sektöründe oldukça fazla kullanılan John Deere motorlu araçlar için özel olarak üretilen John Deere Edl2 Arıza Tespit Cihazı bu motoru kullanan araçlar ile bağlantı kurmanızı ve bu araçlar üzerinde arıza tespit işlemleri, yedek parça katalogları ve onarım kılavuzları gibi birçok detaya ulaşıp tüm diagnostik işlemleri gerçekleştirmenize olanak sağlar.  Bu ürün sizlere tarım ve inşaat sektörü dışında John Deere motorlu iş makinelerine de müdahale etmenizi sağlar. Ayrıca bu ürün ile John Deere motorlu marinlere ve Deutz motorlu diğer araçlara da müdahale etmeniz mümkündür. Oldukça geniş bir araç kapasitesi olan bu cihaz ile arıza tespit işlemleri dışında yetkili ve özel servislerin işlerini kolaylaştıran interaktif testler, kalibrasyon, hidrolik akış diyagramı gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Bunun dışında bu cihaz ile araçların atölye servis kılavuzlarına, manuel onarımların nasıl yapılacağına, elektrik bağlantı şemalarına, montaj ve demontaj gibi daha bir çok bilgiyi görüp işlem gerçekleştirmeniz mümkündür.
John Deere Arıza Tespit Cihazı; John Deere yetkili servislerinde ve bazı özel servislerde kullanılan orijinal bir cihazdır. Bu cihaz yazılımı Windows 7 / Windows XP / Vista destekli bilgisayarınıza yüklendikten sonra bilgisayarınız yardımı ile kullanmanız mümkündür.
John Deere Edl2 Arıza Tespit Cihazı ile uyumlu araçlardan bazıları; Hitachi, Euclid, Bell, Timberjack, Beko, Kereste, Tillages, Shredderses, Traktörler, Şantiye Araçları, Forkliftler, Püskürtücüler, Eksavatörler, Biçerdöverler, Saman ve Yem Makineleri gibi bir çok gruba bağlanabilirsiniz.

Kısacası orijinal john deere edl 2 cihazı ile john deere marka tüm motorlara giriş sağlayabilirsiniz.



Bu aracı detaylı inceleyip satın almak için lütfen tıklayınız..