ARAÇ ÇEKİŞ SİSTEMLERİ VE HALDEX TRAİLER ARIZA TESPİT CİHAZI

Gösterim: 601
Haldex Abs Ariza Tespit Cihazi

Araç çekiş sistemleri dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen araçlar dorse, trailer ve römorklardır. Dorse denilen araçlar aslında taşıma araçlarının arkasındaki ağır kasalardır. Trailer ise büyük ve geniş vagonlardır. Bu araçlar genellikle taşımacılık amaçlı kullanılmaktadır. Dorse ile trailer eş değerlidir diyebiliriz. 

Römorklar ise motorlu araçla çekilen daha çok yük taşımak için imal edilmiş motorsuz araçlardır.  Bu grubun herhangi bir arıza durumunda tamirinin manuel olarak gerçekleşmesi oldukça zor ve karışıktır, dolayısıyla bu karışık sistemler için için üretilen arıza tespit cihazları mevcuttur. Bu arıza tespit cihazları sizlere oldukça kolay kullanım sağlayıp vakit kaybı yaşamanızı önler ve arızayı tam anlamıyla çözmenizde yardımcı olurlar.

HALDEX TRAİLER ARIZA TESPİT CİHAZI
Haldex Trailer Arıza Tespit Cihazı günümüzdeki Haldex fren sistemine sahip çekici ve dorse araçlarda arıza tespiti yapmak için üretilmiştir. Haldex Trailer Arıza Tespit Cihazı ile Haldex sistemli araçlarda körük indirme ve körük kaldırma, basınç testleri, valf arızası bulma, kompanent testleri gibi tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde yapmanız mümkündür.  Haldex Trailer Arıza Tespit Cihazı ile Haldex ABS sistemini kullanan tüm araçlarda yukarıda ki işlemlerin yanı sıra arıza tespiti, dorse ve römork parametreleme işlemleri, TRS bilgi merkezi güncelleme gibi beyindeki diagnostik işlemlerin tamamını gerçekleştirmeniz mümkündür. Haldex Arıza Tespit Cihazının kullanımı oldukça kolay ve basittir. Özel ve yetkili servislerde kullanılan bu cihaz ile canlı değer ölçümü kalibrasyon ve pin kodları gibi işlemleride eksiksiz bir şekilde yapabilirsiniz.  Haldex Arıza Tespit Cihazı bilgisayar tabanlı çalışmaktadır.  Cihazı satın aldıktan sonra bizim tarafımızda bilgisayarınıza kurulan yazılım ile cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Haldex trailer arıza tespit cihazı fiyatına ulaşmak için lütfen tıklayınız.