AUTEL J2534 PROTOKOLÜ İLE TOYOTA YAZILIMI

Gösterim: 911
Adsz5

Autel arıza tespit cihazları dünya çapında araç kapsamı konusunda kendini oldukça geliştirdiğinden profesyonel atölyeler tarafından oldukça tercih edilen bir markadır.

Autel’in profesyonel arıza tespit cihazları olan MS908Pro ve Elite modellerinde J2534 protokolünü destekleyen interface kullanılmaktadır.

AUTEL J2534 PROTKOLÜ İLE TOYOTA TECHSTREAM
Arıza tespit cihazı olarak kullandığımız J2534 interface’i bu protokole sahip  tüm araçlarda yetkili servis kalitesinde diagnostik ve sıfırlama işlemlerini gerçekleştirmektedir.  Autel tableti J2534 protokolünü kullanan interface ile iletişim kurmaktadır. 
J2534 protokolü Toyota yetkili servislerde kullanılan Techstream yazılımıyla birlikte de çalışmaktadır. Herhangi bir Toyota arıza tespit cihazına gerek kalmadan Autel j2534 interface ile Techstream programını etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Unnamed 11
Unnamed 4

Bu işlem oldukça kolaydır. Cihazı araca obd üzerinden bağladıktan sonra obd kablosunun diğer ucuna bağlıyorsunuz. Usb kablosu yardımıyla cihaz ve bilgisayar arasında iletişim kuruyorsunuz. Bilgisayardan Toyota Techstream programını açıyorsunuz.
Program herhangi bir Toyota cihazına gerek kalmadan direk araç şasesini alır aracın model ve model yılını seçtikten bu interface ile yetkili servis cihazı gibi çalışmanız mümkündür.
Autel J2534 İnterface’i bu techstreem yazılımının yanı sıra aynı protokole sahip diğer yazılımlarda da çalışmaktadır.

AdszAdsz1Adsz2Adsz3Adsz4