LAUNCH ÜRÜNLERİNDE BÜYÜK KAMPANYA ESKİSİNİ GETİR YENİSİNİ GÖTÜR

Gösterim: 1179
Launcheskiyenikampanya

LAUNCH ÜRÜNLERİNDE BÜYÜK KAMPANYA :

ESKİSİNİ GETİR YENİSİNİ GÖTÜR !

Halihazırda Türkiye otomotiv sektöründe son kullanıcıların kafası oldukça karışık durumda. Bunu sebebi ise piyasadaki yasal olmayan (Satışı ve Kullanımı yasak olan) klon Launch cihazları.

Türkiye piyasasında mevcut durumda orijinal olmayan cihazları satan kişiler/kurumlara yasal yollardan mücadele başlatılmıştır.

Bu yasal süreç kapsamında halihazırda klon launch kullanan son kullanıcıların kanun önünde bu konu çerçevesindeki yükümlülüklerini azaltmak ve mağduriyetlerini gidermek açısından Nitro Group bünyesinde eski cihazı getir yeni cihazı götür kampanyası başlatılmıştır.


Elinizdeki klon , eski ve/veya işlevini yitirmiş, güncellemesi olmayan Launch cihazlarınızı getirerek siz de bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Böylece kullanımı yasal olmayan veya eski olan cihazınızdan kurtulup çok daha profesyonel olan Launch x-431 PRO/PRO 4 cihazına normal fiyatının çok daha aşağısında sahip olabilirsiniz.

Kampanya dahilindeki kabul edilecek cihazlar;

  • Launch Easy Diag 2.0/3.0
  • Launch Golo Easy Diag
  • Launch X-431 (Eski Launch ürünleri)


Kampanya kapsamında alabileceğiniz cihazlar;

  • Launch X-431 PRO
  • Launch X-431 PRO 4
  • Launch CRP MOT

Bu kampanya son fırsat , klon, güncelemesi olmayan ve de satışı ve kullanımı yasal olmayan cihazlardan kurtulun, orijinal lisanslı Launch cihazlarıyla profesyonelliğe adım atın.

Fiyat ve ayrıntılı bilgi için ;
05321110230
www.nitrobilisim.com.tr