AUTEL J2534 PROTOKOLÜ İLE VOLVO VİDA YAZILIMI

Gösterim: 663
152103510kou

Autel firması tarafından üretilen  arıza tespit cihazları dünya çapında  araç marka modeli  kapsamında kendini oldukça geliştirdiğinden profesyonel yetkili ve özel servisler tarafından oldukça sık tercih edilen bir marka haline gelmiştir.


Autel firmasının profesyonel ve oldukça kolay kullanıma sahip arıza tespit cihazı  MS908Pro ve Elite modellerinde J2534 protokolünü destekleyen interface kullanılmaktadır. Bu interface ile Volvo Vida başta olmak üzere; Vas Odis, Toyota teachstream, Honda Hds, Jaguar-Land Rover IDS, BMW 3G for OEM yazılımlarını herhangi başka bir arıza tespit cihazına gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

AUTEL J2534 PROTOKOLÜ İLE VOLVO VİDA

Arıza tespit cihazı olarak kullandığımız J2534 interface’i bu protokole sahip  tüm araçlarda yetkili servis kalitesinde diagnostik ve sıfırlama işlemlerini gerçekleştirmektedir.  Autel tableti J2534 protokolünü kullanan interface ile iletişim kurmaktadır.  J2534 protokolü Volvo yetkili servislerde kullanılan Vida yazılımıyla birlikte de çalışmaktadır. Herhangi bir Volvo arıza tespit cihazına gerek kalmadan Autel j2534 interface ile Vida programını etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.
Bu işlem oldukça kolaydır. Cihazı araca obd üzerinden bağladıktan sonra obd kablosunun diğer ucuna bağlıyorsunuz. Usb kablosu yardımıyla cihaz ve bilgisayar arasında iletişim kuruyorsunuz. Bilgisayardan Volvo Vida programını açıyorsunuz.

Program herhangi bir Volvo cihazına gerek kalmadan direk araç şasesini alır aracın model ve model yılını seçtikten bu interface ile yetkili servis cihazı gibi çalışmanız mümkündür. 

Detaylı bilgi için lütfen 0532 111 02 30 nolu numaradan bizleri arayabilirsiniz.