MAGPRO X17ECU PROGRAMLAMA CİHAZI İLE FARKI HİSSEDİN..

Gösterim: 783
X17 Tool

Otomobil sektöründeki araçlar üzerinde  EGR, DPF, Adblue, Immo iptali ve Chip tuning gerçekleştirmek için araç ecu programlama cihazlarına ihtiyaç duyulmaktadır. 

Piyasada ki ecu programlama cihazları ile araç beyninde olan yazılımı okuyup, düzenleme yaptıktan sonra araç beynine yeni yazılımı yazma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Araç beyni ile Pin uçları, Bdm ya da araç obd soketi yardımıyla iletişim kurabilirsiniz. 

Otomobil araç arıza tespit cihazları ve ecu programlama cihazları satan birçok firma; dolayısıyla bu firmalar tarafından satışı yapılan birçok cihaz bulunmaktadır.
Bunlar arasında şuanda Magicmotorsport firması tarafından üretilen Magpro cihazları dünya çapında en çok kullanılan ve en çok tercih edilen ecu programlama cihazıdır.

En çok tercih edilen cihazlardan biri olmasının en büyük sebeplerinden biri de araç üzerinde okuma yazma işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman araç bilgilerinizi saklar ve aracın yazılımına zarar vermeden aracın beyninin çökmemesi için koruma altına almaktadır.

Bunun dışında piyasadaki diğer ecu programlama cihazlarından bir diğer farkı da kullanım dilinin tamamen Türkçe olmasıdır.
Bu sayede ECU programlama gibi ciddi ve hassas bir işlemi yaparken Cihazın orijinal olması güvenirliği üst düzeye çıkarmaktadır.
Bu sayede kullanırken aklınızdaki soru işaretleri kalkacak ve hem İtalya magicmotorsport firmasından hem Nitro Group bünyesinden hep muhatap olabileceğiniz birilerini bulabileceksiniz.

Piyasada kullanılan diğer ecu programlama cihazlarına göre OBD’den ECU okuma desteği en yüksek olan cihazdır.  Bu sayede tamirhanenize gelen araçların beynini sökmenize gerek kalmadan birçok araç beynine direk obdden bağlanabilirsiniz.

Dünya da bir tek Magicmotorsport firması tarafından üretilen BMW Fx Kablosu ile Bmw F kasa araçlara yine dünyada tek Magpro cihazı ile direk obdden bağlanabilirsiniz.

Cihazın kullanım eğitimi cihazı aldığınız zaman verilmektedir bunun dışında satın aldıktan sonra herhangi bir şey danışmak isterseniz mesai saatleri içerisinden uzaktan bağlantı ile teknik destek Nitro Group tarafından her zaman sağlanmaktadır. Magicmotorsport firması ise 7/24 canlı destek sunmaktadır.

Ayrıca Magpro cihazı ile yazılım okuma tarafından dosya yedeklemesi yapılıyor, bu işlem sırasında araç çöker ise aracı tekrardan kaldırma imkanı sağlıyor.

Sizlerde bu cihazı satın almak ya da bu cihaz için detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlere 0532 111 02 30 no’lu numaramızdan ulaşabilirsiniz.