BIPRO RESMI TURKIYE DISTRIBUTORU NITRO BILISIM

Gösterim: 517
CoolingSystemsBackground

Nitro Bilişim olarak Resmi Türkiye Distribütörü olduğumuz BİPRO firmasının üretmiş olduğu YEDEK PARÇA satışına profesyonel ekibimiz ile müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

BİPRO, sektörün öncü gelen YEDEK PARÇA üretici firmasıdır.

Ağır vasıta ve ticari araçların yedek parçalarını üreten ve bir geliştirme ve inovasyon şirketi olan olan BİPRO sektörde profesyonel mühendis kadrosuyla orijinal yedek parçasektörüne yeni bir soluk olarak çıkmıştır. Bu nedenle üretimini yaptığı ürünleri yüksek kalitede ve uygun fiyatta piyasaya sürmektedir. 

Bipro genel olarak hava freni sistemleripnömatik sistemlersoğutma sistemlerielektronik ve elektrikli komponentler ile yedek parça tamir kitleri gibi çok çeşitli yedek parçalar üretmektedir.

Ürünlerini İspanya’da ürettiren Bipro, atölyeler ve filolar için en uygun fiyata yüksek kaliteli yedek parçalar elde etmek için en ideal markadır.

Bipro kalite kontrol departmanı tüm ürünlerin ve bunların ham maddelerinin maksimum verim ve güvenilirliğini sağlamaktadır, ürünün araçta kullanılmaya hazır olduğunu test eden tüm zorlu süreçleri detaylı olarak uygular ve uluslararası tüm kalite kontrol belgelerine sahiptir.

Bipro ürünleri hakkında sipariş ve istekleriniz için;

0532 111 02 30

GeneralBiproBackground