MAXİSYS MS908 PRO CİHAZI İLE MERCEDES C204 KASA ARAÇTA ECU YAZILIM GÜNCELLEMESİ

Gösterim: 656
Maxisys908p

ECU,  Engine Control Unit (Motor Kontrol Ünitesi) olarak bilinir. Günümüzde ki araç motorlarının neredeyse tüm fonksiyonları elektronik olarak kontrol edilmektedir. Motor beyninin içerisinde motorun çalışmasına dayalı bir yazılım mevcuttur.  Motor da bulunan bu yazılım araçta olan her şeyin kontrolünü yapar ve yazılımın içerisinde olana göre motorun çalışmasını sağlar. Yakıt oranı, rölanti devri, ateşleme ve belirli motorlar da supap zamanlaması gibi fonksiyonları motor beyninden kontrol edilmektedir.

Mercedes C204 kasa araçta Autel MaxiSYS MS908 PRO cihazı ile ECU yazılım güncelleme işlemi yapıldı. Aracın motor beyni yazılımında bir sıkıntı, problem olduğunu düşünüyorsanız eğer bu işlemi yapmanız yeterli olacaktır.

Autel universal bir arıza tespit cihazıdır. Bununla birlikte Bmw ve Mercedes  araçlar da online olarak işlem yapabileceğiniz bir arıza tespit cihazıdır.

Autel  firmasının özel olarak üretmiş olduğu suya ve darbelere karşı dayanıklı tableti ile Bmw ve Mercedes araçlar da yetkili servis gibi işlem yapabilirsiniz.

Autel MaxiSYS MS908 PRO cihazı 80’den fazla Avrupa, Amerika ve Asya araç gruplarını desteklemektedir. Araçlar üzerinde ECU yazılım güncellemesi dışında, Canlı verileri görüntüleme, Arıza kodu okuma – silme, Adaptasyon, Kalibrasyon, DPF rejenerasyon ve diagnostik işlemlerin tamamını yapabileceğiniz profesyonel bir arıza tespit cihazıdır. Mercedes araçlarda SCN kodlama işlemini ve BMW araçlarda modül programlama işlemini şifresiz olarak yapabilirsiniz.

Ürüne ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 WhatsApp Image 2019 01 15 At 09.14.28 2

WhatsApp Image 2019 01 15 At 09.14.28

WhatsApp Image 2019 01 15 At 09.14.28 1