AUTOLOGİC NEDİR? AUTEL ARIZA TESPİT CİHAZI İLE FARKLARI NELERDİR?

Gösterim: 1392
Autel Maxisys 908 Elite

Autologic; araçlarda diagnostik ve mühendislik işlemlerini gerçekleştirmek ve online kodlama yapabilmek için kullanılan İngiltere ve Almanya da yazılım mühendislerinin geliştirmiş olduğu diagnostik ve programlama cihazıdır. Autologic cihazının servis cihazlarından farkı online yazılım hizmeti sunmasıdır.

Özellikle Günümüzde Bmw ve Mercedes araçlarda programlama işlemlerini yapabilmek için kullanılan bu cihaz fiyat olarak çok yüksek maliyetlerle satılmaktadır. Bunlara kıyasla Autel cihazı Autologic cihazına göre fiyat açısından 10 da 1 i fiyatına satılan ve oldukça profesyonel bir universal diagnostik ve programlama cihazıdır.

İşte sizlere AUTEL cihazını diğer cihazlardan farklı kılan özelliklerden sadece bir kaçından bahsedelim.

emoji-symbols-18 Mercedes araçlarda Scn kodlama yapabilmek için yetkili servis olmanız veya Mercedes sisteminden şifre satın almanız gerekmektedir. Autel cihazı ile yetkili servis olmanıza ve şifre satın almanıza gerek kalmadan Online olarak SCN kodlama işlemini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

emoji-symbols-18 Bmw araçlarda Fem beyni programlama işlemi yapabilirsiniz. Ayrı araçta bulunan modülleri tek tek programlama işlemine izin vermektedir. Saatlerce Ecu programlamak için ugraşma derdi olmadan dakikalar içerisinde hızlı ve güvenli kodlama. (Bu araçlarda kodlama yaparken Akü voltajının 13.1 Voltun altına düşmemesi gerekir. Aksi halde araç Ecu'su hasar görebilir veya yazılımı bozulabilir. Bunun için üretmiş oldugumuz AVS-100 Akü voltaj sabitleme cihazını kullanabilirsiniz.)

emoji-symbols-18 Ford EURO 6 araçlarda Adblue Resetleme ve DPF rejenerasyonu işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz (Şuan sadece Online IDS cihazları bu işlemi yapabilmektedir.)

emoji-symbols-18 Land Rover ve Jaguar araçlarda körük kalibrasyonu işlemlerini yapabilmektedir.

emoji-symbols-18 VAG (Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda) grubu araçlarda Uzun kodlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

emoji-symbols-18 Universal bir cihazdır. Amerikan, Avrupa, Asya, Çin araçlarının tamamına müdahale edebilirsiniz.

emoji-symbols-18 2 yıl güncellemesi ücretsizdir ve Türkçe dil seçeneği mevcuttur.


Autel arıza tespit cihazlarını incelemek için tıklayınız.

Autel firması Resmi Türkiye Distribütörlüğü Nitro Mekatronik Otomotiv Bilişim San. İth. İhr. Ltd. Şti aittir.