LAUNCH ARIZA TESPİT CİHAZLARI GÜNCELLEME ( UPDATE) NASIL YAPILIR?

Gösterim: 871
Launch Yazilim Guncelleme Yenileme Karti 2

Türkiye Distribütörü olduğumuz Launch Arıza Tespit Cihazlarının güncelleme işlemleri artık 1 yıllık, 2 yıllık ve 3 yıllık lisans kartları ile yapılabilmektedir.

Launch güncelleme kartları ile Launch X431, X431Pro, X431Pro4, X431 Euro TAB ve Euro PAD2 gibi cihazların güncelleme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu işlem oldukça basit olmakla birlikte diğer güncellemelere göre çok hızlı işlemektedir.

Launch arıza tespit cihazı güncelleme işlemlerini güncelleme kartları ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Launch güncelleme kartlarının aktivasyon işlemleri aşağıda sırası ile anlatılmıştır.

 

Launch arıza tespit cihazının tableti ile internet bağlantısı yapıyoruz. 

Bağlantı yapıldıktan sonra tablet içerisinde yüklü olan X-431 Programını çalıştırıyoruz. 

Programı çalıştırdıktan sonra PROFİL kısmına giriş yapıyoruz. 

Profil bölümüne giriş yaptıktan sonra ''Inquire Subscribtion Renewal Card Status'' yani ''Abonelik Yenileme Kartı Durumunu Sorgulayın'' seçeneğini seçiyoruz. 


Bu kısımda güncelleme kartının ön yüzünde bulunan 12 Haneli seri numarasını yazıyoruz, ardından Search tuşuna basıyoruz. Arama yaptıktan sonra elimizde bulunan kartın kaç yıllık olduğu ve aktivasyon durumunu görüntüleyebiliyoruz. 

Bu aşamadan sonra geri gelip ‘’Konnektörü Etkinleştir’’ butonuna tıklıyoruz. 

Buraya güncelleme kartının ön yüzünde bulunan 12 Haneli seri numarasını yazıyoruz, ardından kartın arka yüzünde bulunan 24 haneli aktivasyon kodunu giriyoruz ve süreç otomatik olarak uzuyor. 

Bu aşamadan sonra bekleyen güncellemeleri otomatik olarak güncellemeye başlayabiliriz.

 

Launch arıza tespit cihazlarının güncelleme işlemleri bu şekilde yapılmaktadır.

Launch Güncelleme kartı satın almak için lütfen linke tıklayınız. 

Detaylı bilgi için lütfen bizleri arayınız;
0532 111 02 30