ARACIN ORJİNAL KİLOMETRESİ NASIL TESPİT EDİLİR? AUTEL MX808 ARIZA TESPİT CİHAZI OTO EKSPERTİZİ NASIL YAPILIR?

Gösterim: 1741

Günümüzde en sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi olan araçların orijinal kilometrelerinde oynama, kilometresi düşürülmüş araç, parça değişikliği gibi birçok nedenler araç kullanıcılarının araç alım ve satımlarında zor durumda kaldığı en büyük nedenler arasındadır.


Önceki zamanlarda bu sorunları tespit etmek hiç kolay değildi fakat birçok araç üreticisi yeni geliştirdiği sistemlerde araçlarda sadece Gösterge beynine KM bilgilerini yazmıyor. Aynı zamanda ABS, Şanzıman, Motor beyni gibi bir çok beyine bu bilgiler yazılıyor. Aracın KM bilgileri Gösterge de düşürülmüş olsa bile bunu kolaylıkla ABS beyni, Şanzıman Beyni, Motor beyninden orijinal kilometresini görebilmek mümkün olmaktadır.

Bu sayede devreye giren Autel Maxicheck Mx808 arıza tespit cihazı birçok işlevsel özellikleri ile kullanıcılarına çok büyük avantajlar sunuyor. Autel firmasının üretmiş olduğu bu cihaz Ergonomik yapısı, Cortex A4 işlemcisi, 7’’ Inc kendisinden Ekranlı Tableti ile, Ömür boyu güncellemesinin ücretsiz olması ve fiyat performans bakımından piyasada ki en iyi cihaz diye tabir edebileceğimiz özellikte eşsiz bir üründür.

Autelmaxicheck808

Autel arıza tespit cihazı ile araçların Orijinal Km’sini görebilir, parça değişikliği ve şase bilgilerini kontrol edebilir, Arıza Tespiti, Canlı verileri görüntüleme, DPF rejenerasyonu, Enjektör kodlama, Yağ servis ışığı sıfırlama gibi birçok servis işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Oto Ekspertiz, Oto Tamir ve Oto Elektronik firmalarının en çok kullanmış olduğu bu ürün ile sizde profesyonelliğin tadını yaşayın..

Autel Mx808 Arıza Tespit Cihazını ve özelliklerini incelemek için tıklayın.


AUTEL ARIZA TESPİT CİHAZI İLE ARACIN ORİJİNAL KİLOMETRESİNİ TESPİT ETME VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!