Jaltest Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı
Jaltest Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı

Jaltest Universal Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı

Gösterim: 914

   Jaltest universal arıza tespit cihazı, kamyon, otobüs, iş makinesi, hafif ticari, marin motorlar vb. çalışan tamamen Türkçe olan kullanımı kolay ağır vasıta arıza tespit cihazıdır.

   Jaltest link kit  (full paket) ile kamyon, otobüs, dorse, iş makinesi  ve hafif ticari araçlara marka ayırt etmeksizin bağlanabilirsiniz. Orijinal ve online çalışan bir üründür. Jaltest arıza tespit cihazı kolay kullanımı ve  öne çıkan yazılımı sayesinde aldığınız hata kodlarının çözümlerini hata diyagramları sayesinde çözümü daha rahat bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Jaltest Arıza Tespit Cihazı
Jaltest Arıza Tespit Cihazı

Jaltest Arıza Tespit Cihazı

Gösterim: 911

Jaltest arıza tespit cihazı Ağır vasıta, iş makinaları biçerdöver, traktör, jeneratör ve fren sistemlerinde kullanılan % 100 Türkçe olup her grup da aynı arayüze sahip, kullanımı basit olup cihazlar arasında en kapsamlı ve detaylı diagnostik yapmanıza olanak sağlayan arıza tespit cihazıdır.

Jaltest Arıza Tespit Cihazı
Jaltest Arıza Tespit Cihazı

Jaltest Universal Arıza Tespit Cihazı Türkiye Distribütörü

Gösterim: 1182

Sektörde arıza tespit cihazı olarak Türkiye’nin lider firması olmayı başaran Nitro Bilişim yurt dışı müşterileri sayısını da artırmaya devam etmektedir. Sürekli olarak yenilikçi girişimler içerisinde yer alan Nitro Bilişim artık Jaltest markasının resmi Türkiye Distribütörü olarak var olan kalitesini dahada ilerletmiş bulunmakta. Jaltest Türkiye Distribütörü Nitro Bilişim olarak sizlere cihazı kısaca özetleyelim;