Launch X431 Pro 3 Arıza Tespit Cihazı ile Neler Yapılabilir?

Launch X 43 PRO3

Launch PRO3 10.1 inch dokunmatik ekranı, geniş araç listesi, uzun şarj ömrü, araçlara hızlı bağlantı özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Sizlere önceki modellere göre 3 kat daha hızlı diagnostik imkanı sunmakla birlikte gelişmiş diagnostik yazılımı sayesinde araçta tespit ettiğiniz arıza ile ilgili internet üzerinde araştırma yapabilirsiniz. Bu son derece profosyenel olan X431 PRO3 kısa sürede tüm kullanıcılarımızın beğenisini toplamıştır. Bazı araçlarla ilgili teknik dökümanları da diagnostik yazılımı üzerinden görüntüleyebilirsiniz. 

Bu kadar hızlı, pratik ve en önemlisi kapsamlı cihaz sayesinde çok detaylı arıza tespiti yapabilir, araç verilerini saklayabilir ayrıca özel fonksiyonlar sayesinde de adaptasyon ve kodlamaları basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

X31 PRO3 bizlere kablosuz bağlantı imkanı sunan Golo ile otomotiv sektöründe büyük gelişme göstermiştir. Bu kapsamlı set içerisinde Bmw 20 pin, Mercedes 38 pin, Volt/Sprinter 14 pin, Kia 20 pin, Toyota 17 pin, Toyota 22 pin, Mitsubishi/Hyundai 12-16 pin, Nissan 14-16 pin, Mazda 17 pin, Ssangyong 9 pin, Fiat 3 pin, Universal 3 pin soketleri bulunmaktadır.

X431 PRO3 sizlere tek tuşla güncelleme, kamera, internet bağlantısı, dokunmatik kullanım gibi büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 80'den fazla araç markası bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için LAUNCH Türkiye Distribütörü Nitro Mekatronik Otomotiv ile iletişim kurabilirsiniz.