Gizlilik İlkesi

Gizlilik politikası neleri kapsar?

Var olan bu kurallar www.nitrobilisim.com.tr alan adı için geçerlidir. Nitro Bilişim logosunun yer aldığı ancak www.nitrobilisim.com.tr adresi altında bulunmayan içerikler firmamızın sorumluluğu altında yer almaz. Güvenliğiniz için firma logomuzu görseniz dahi URL adresinin www.nitrobilisim.com.tr olduğuna emin olmanız gerekir. Bize ait olan alan adı haricinde harici adreslerde logomuzu kullanarak yapılan Arıza Tespit Cihazları satışı güvenliğiniz için tehlikelidir. Bu gibi durumlarda firmamızla iletişim kurarak şikayette bulunmanız bizim için önemlidir.

Hangi kişisel bilgileriniz saklanır?

Sitemizde misafir olarak gezinti yaparken hiçbir bilgi paylaşımı yapmak zorunda değilsinizdir. Gezinti sırasında sadece var olan IP numaranız isimsiz olarak sistemde kayıt altına alınmaktadır. Bunun haricinde üye olmadan gezinti işlemlerinize devam etme şansınız var.

Üye olmanız halinde adres, mail adresi, telefon numarası gibi özel bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Var olan bilgileriniz sadece gerektiği zaman sizin için kullanılacaktır.

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde bilgileriniz tamamen bizim ile alakasız olarak banka güvenlik politikaları içerisinde korunmaktadır. Nitro Bilişim girmiş olduğunuz kart bilgilerine erişmemektedir.