Hakkımızda

Nitro Bilişim Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Ve Teknik Servis hizmetleri, 10 yıla yaklaşan tecrübesi ile diagnostic anlamında sektöre yeni bakış açıları getirmiştir. Merkezi Adana Seyhan ‘da yer alan firmamız, uzman kadrosu ve modern yönetim anlayışı ile Türkiye’nin dört bir yanına nüfuz etmeyi başarmış İzmir’den Iğdır’a kadar aynı kalitede hizmet sunmayı kendine misyon edinmiştir. Aynı zamanda

İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde açılan şubemiz öncelikle İstanbul olmak üzere Avrupa'ya kapılarını açmıştır. Ardından Ankara İvedik Organize sanayi Bölgesinde  açılan şubemiz ile İç anadolu bölgesinde müşterilerine profesyonel hizmet vermek amacıyla teknik servis ve saha satış personellerimiz ile uygulamalı eğitimler ve ürünlerin kullanımı hakkında eğitimlerimiz gerçekleşmektedir. Bünyesinde bulunan Binek, Hafif Ticari ve Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları, Ecu Programlama cihazları ve Akü test cihazlarının satışını, garantisini, satış sonrası hizmetini veren firmamızın, çalışma prensibi Teknik Servis hizmetini ve Satış sonrası hizmetini veremediğimiz hiçbir ürünü satışa sunmamaktır. 30 Kişilik uzman kadrosu ile müşterilerine en hızlı şekilde çözümler üreten Nitro Bilişim sektörün öncü gelen firmasıdır.  Faaliyete başladığında bu yana 500 ‘e yakın birbirinden farklı ürünün satışını gerçekleştirdiğimiz göz önünde bulundurulduğunda, TEKNİK SERVİS HİZMETİNİ VEREMEDİĞİMİZ hiçbir ürün bulunmamaktadır. Bu noktada devreye giren Teknik Servis departmanı geliştirdiği simülasyon sistemleri sayesinde normalden çok daha uzun süren arızalara araç başındaymış gibi müdahale etme şansına sahiptir. Bu simülasyon sistemlerine İnternet sitelerimizden erişebilirsiniz. 

Öte yandan Türkiye’nin tüm bölgelerine bayii ağı kuran Nitro Group, çözüm ortakları ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Buna ek olarak katılmış olduğumuz fuarlar ve organizasyonlarda faaliyetlerimizi ve çalışmalarımızı sergileme şansına sahip oluyoruz. Bunlardan ilki Automechanika 2014 İstanbul idi. Ardından Cebit Bilişim Fuar’ında hizmetlerini görücüye çıkaran ekibimiz, Automechanika 2014 Frankurt fuarına da ziyaretçi ekibi ile katılmıştır. Ardından ise 2014, 2015, 2016,2017 ve 2018 yıllarında da İstanbul Automechanika İstanbul fuarına katılım sağlayan ekibimiz her yıl gücüne güç katmakta ve siz değerli müşterilerine hizmet vermek için son derece gayret göstermektedir. 

Sosyal sorumluluk açısından adında görevlerinin farkında olan Nitro Bilişim, yönetim kurulunun almış olduğu karar ile Meslek ve Teknik Liselerde eğitim alan öğrencilere alanları ile istihdam sağlamayı hedeflemektedir. Bu hedefi doğrultusunda Pilot bölge olarak Adana Meslek Liselerini seçen firmamız belirli dönemlerde meslek liselerinde eğitim vermektedir. Ayrıca 26 Eylül 2017 , 23 Aralık 2017 ve 8 Eylül 2018 tarihinde İstanbul, Kıbrıs ve Ankara'da gerçekleştirdiğimiz Magicmotorsport Ecu programlama cihazları eğitim semineri, ardından 17 aralık 2017 ve 24 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul ve İzmir bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz Jaltest Ağır vasıta arıza tespit cihazları eğitim seminerinde tüm müşterilerimizin sorunlarına çözüm ortağı olan ve daha profesyonel olarak çalışmalarına imkan sağlayan Nitro Bilişim belirli tarihlerde bu çalışmalarını devam ettirmektedir.

Nitro Mekatronik Otomotiv Bilişim. San. İth. İhr. Ltd. Şti

Türkiye Distribütörlüklerimiz ve Çözüm Ortaklarımız

Nitro Bilisim Distributorlukler