Logo Nitro

Nitro Bilişim Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Ve Teknik Servis hizmetleri, 11 yıllık tecrübesi ile diagnostic anlamında sektöre farklı işlemler getirmiştir. Merkezi Adana Seyhan ‘da yer alan firmamız, uzman kadrosu ve modern yönetim anlayışı ile Türkiye’nin dört bir yanına hitap etmeyi başarmıştır.

Aynı zamanda İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde açılan şubemiz öncelikle İstanbul olmak üzere Avrupa'ya kapılarını açmıştır. Bünyesinde bulunan Binek, Hafif Ticari ve Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazları, Ecu Programlama cihazları ve Akü test cihazlarının satışını, garantisini sunmaktadır. Binek grupta Opel Gm Mdı, Ford Vcm2, Hyundai Kıa Gds, Bmw Icom Ve Universal Arıza Tespit Cihazları, Ağır Vasıta grubunda da MERCEDES SD CONNECT, MAN T200, DAF VCI, CAT, VOLVO Arıza Tespit cihazlarının satışı ve teknik servisini de gerçekleştirmektedir. Nitro Bilişim Teknik servis sunamadığı hiçbir ürünün satışı yapılmamaktadır. Uzman kadrosu ile müşterilerine en hızlı şekilde çözümler üreten Nitro Bilişim sektörün önde gelen firmasıdır. Faaliyete başladığından beri 500 ‘e yakın birbirinden farklı ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Bu noktada devreye giren Teknik Servis ekibinin geliştirdiği simülasyon sistemleri sayesinde normalden çok uzun süren arızalara araç başındaymış gibi müdahale etme imkanı mevcuttur.

Öte yandan Türkiye’nin tüm bölgelerine bayilik kuran Nitro Group, çözüm ortakları ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Buna ek olarak katılmış olduğumuz fuarlar ve organizasyonlarda çalışmalarımızı sergileme şansına sahip oluyoruz. Bunlardan ilki Automechanika 2014 İstanbul idi. Ardından Cebit Bilişim Fuar’ında hizmetlerini sunan ekibimiz, Automechanika 2014 Frankurt fuarına da ziyaretçi ekibi ile katılmıştır. Ardından ise 2014, 2015, 2016,2017 ve 2018 yıllarında da İstanbul Automechanika fuarına katılım sağlayan ekibimiz her yıl gücüne güç katmakta ve siz değerli müşterilerine hizmet vermek için son derece gayret göstermektedir.

Sosyal sorumluluk açısından görevlerinin farkında olan Nitro Bilişim, yönetim kurulunun almış olduğu karar ile Meslek ve Teknik Liselerde eğitim alan öğrencilere alanları ile başarı sağlamayı hedeflemektedir.

Projeler

Truck

Trucksystem.net İle en kaliteli ve ucuz frenleme sistemi, yenileştirilmiş ürünler, soğutma sistemleri ve yedek parçalar.

A'dan Z'ye her kategoride geniş ürün yelpazesine sahip frenleme sistemleri yedek parça , yenileştirilmiş ürünler ve soğutma sistemlerinde Türkiye’nin öncü firmalarından biriyiz.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

Untitled 4
AVS-100 Akü Voltaj Sabitleme Cihazı

AVS-100 Akü voltaj sabitleme cihazı motorlu taşıtların elektronik kontrol ünitelerini araç üzerinde yeniden programlama yaparken kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve bunun yanında çeşitli kullanım alanlarına sahip bir üründür. Bir çok servis ve atölyenin ihtiyacı olan AVS-100 tamamen türkiyede tasarlanıp üretilmektedir.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

Untitled 3
 Gerçek Performans ve Yakıt Tasarrufu

Araçlar üzerinde %30 performans ve %15'e varan yakıt tasarrufu ile bütün binek, hafif ticari ve ağır vasıta araçlara yazılım desteği veren firmamız, chip tuning işlemlerinin yanı sıra Dpf, Egr, Flap ve İmmo off gibi bir çok işlemleri hızlı ve güvenilir olarak gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Nitro bilişim ekibi olarak bayilerimize ve çözüm ortaklarımıza yazılım garantisi, teknik destek ve eğitimlerimiz mevcuttur.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

Haberler