AUTOMECHANİKA İSTANBUL 2018 FUARINA KATILIMLARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER

1

5-8 Nisan 2018'de gerçekleştirilen toplam 1,352 katılımcının Dünya'nın dört bir köşesinden gelen 45,979 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika İstanbul fuarında ziyaretimize gelen ve bizleri yalnız bırakmayan dost ve müşterilerimize Nitro Group ekibi olarak teşekkürü bir borç biliriz. Automechanika Istanbul, Avrupa'nın 1 numaralı OEM ve satış sonrası etkinliğidir. Bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirirken aynı zamanda da KOBİ'lere pazara giriş imkanı sağlamaktadır.

Nitro Bilişim ekibi olarak Automechanika Fuarında Hall:14 No:A120 standında müşterilerimize ürünlerimizi sergilemiş bulunmaktayız. Otomotiv Arıza Tespit cihazları ve Test ekipmanları konusunda Türkiye'nin lider firması konumunda bulunan Nitro Bilişim olarak, EcuTest simulatörünün tanıtımını ziyaretçilerimiz ile buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. EcuTest Simulatoru araç Ecu'larının arızalarını test için geliştirilen ve üretimi Nitro Bilişime ait olan bu ürün çok yakın zamanda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulacaktır. Bunun yanı sıra gücüne güç katmaya devam eden Nitro Bilişim, 2018 Nisan ayında Autel ve UCDS firmalarının Türkiye temsilciliğini gerçekleştirecektir.

 

 Nitro Bilisim Distributorlukler

Bir sonraki Automechanika Istanbul 4-7 Nisan 2019'da gerçekleşecektir. Siz değerli müşterilerimiz ile yeniden buluşmak dileği ile..

7
2
3
4
5
6