Mercedes C4 Arıza Tespit Cihazimercedes-c4-arıza-tespit-cihazi
Ürün Kodu: PRO538

Mercedes SDConnect 4 Arıza Tespit Cihazı - Mercedes C4

Mercedes arıza tespit cihazı - beyin programlama cihazı

Mercedes marka binek, hafif ticari, ağır vasıta ve otobüsler için üretilmiş olan arıza tespit cihazıdır.

Bu cihaz ile mercedes tarafından üretilmiş olan (smart, fuso, maybach, setra, cobus, foton daimler ve bharat benz) tüm motorlu araçlara müdahale edebilirsiniz.

Mercedes C4 arıza tespit cihazı ile Mercedes araçlarda tüm parametreleri istediğiniz gibi değiştirip uzman modunda aracın tüm ayarlarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mercedes C4 cihazı tüm parametreler açık olan program ile kullanıldığında anahtar kodlama hariç Mercedes araç üzerinde hız yükseltme düşürme, motor torku arttırma düşürme, NOx sensörü arızası veya NOx sıvısı olmaması durumunda oluşan tork sınırlamasını kaldırma gibi işlemlerin tümünü yapabilirsiniz.

Mercedes ile birlikte çalışan WIS, EPC, Ewanet ve SD Media yazılımları sayesinde Mercedes araçlardaki arızaların çözümlerine, parça numaralarına, herhangi bir parçanın nasıl sökülüp takılacağına bakabilirsiniz.

Bunun yanı sıra hangi vidayı kaç torkla sıkacağını, hangi araca kaç kilometrede hangi yağı ve kaç litre konulabileceğini, zamanlama kayışı veya zincirini değiştirirken lazım olacak sente şeması bilgilerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

 Versiyon:2018.3

Arıza kodu okuma / Silme

Canlı Değerleri Görüntüleme

Parça Testleri

Servis Işığı Sıfırlama

Modül Aktifleştirme (Araca yeni takılan bir modülün adapte edilmesi Örn. Direksiyon açı sensörü kodlama, Şanzuman kodlama, Enjektör kodlama vb işlemler.)

Online SCN Kodlama (Yetkili Servis şifresi gerektirir.)

Beyin Programlama (Yetkili Servis şifresi gerektirir.)

Anahtar Kodlama (Yetkili Servis şifresi gerektirir.)

Mercedes C5 Euro 6 Setra Araca Baskı Balata Tanıtımı

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.