Sıkça Sorulan Sorular - Tüm SSS'ler

Lütfen bir soru kategorisi seçiniz

Search
SSS Ara
Allfaqs
Tüm Sıkça Sorulan Sorular'ı gör
Tags 64x64
SSS etiketlerini göster

Launch arıza tespit cihazı orijinal ve profesyonel bir arıza tespit cihazıdır. Sizi herhangi bir şekilde yanlış yönlendirmez. Tamamen doğru hata kodlarını ekrana çıkartır. Sürekli olarak da güncel kalması sayesinde her zaman yenilikleri takip edebiliyorsunuz.

Uygulama tablet veya mobil cihazlarda çalışmaktadır. Windows işletim sistemine sahip olan cihazlarda çalışmıyor. 

Avrupa, Asya ve Amerika olarak yer alan birçok markayı desteklemektedir. Launch X431 ile binek ve hafif ticari araçlara sorunsuz giriş yapabilirsiniz.

Cihazınız 1 yıl boyunca sürekli olarak direkt güncellemeleri uygulama üzerinden yapmaktadır. Diğer yıllarda güncelleme takibine devam etmek için yıllık ücret ödemeniz gerekli. Bu konuda satış ekibimizden detay bilgi alabilirsiniz.

Ana menüde enformasyon information butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan yardım menüsünün sizi yönlendirmesi ile arızalı parçanın yerini ve devre şemasını görebilirsiniz.

Geely Emgrand ve özellikle Japon araçlarında oldukça başarılı olan cihazımız Launch devamlı güncel kalması ile de size tavsiye edeceğimiz bir ürün olmaktadır.

Fiat arıza tespit cihazı olarak satışta olan ürünümüz yetkili serviste var olan tüm özelliklere sahip olmaktadır. Güncellemeler konusunda ekibimiz her zaman en son takip gerçekleştirmeye çalışmakta. Güncellemelerin fiyatı konusunda servisimiz her zaman için müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde yaklaşmaktadır. 

Arıza tespit cihazı olarak bilgisayar satışlarımız sadece müşterilerimiz zaman kazandırmak açısından yapılmaktadır. Devamlı olarak çalıştığımız bir marka veya model yoktur. Alım sırasında bizde var olan bilgisayar modeli hakkında bilgi alabilir veya kendiniz ayrı bilgisayar alarak kurulumu yaptırabilirsiniz. Genel olarak istenen tek şart alacağınız bilgisayarın Windows 7 işletim sistemini destekliyor olmasıdır.

Merhabalar, MultiEcuScan arıza tespit cihazı için ücretsiz update mevcut. Güncelleme konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Arıza tespit cihazı olarak detay bilgileri isterseniz telefon ile iletişimle alabilirsiniz.

Firma olarak Launch ürünlerinin resmi distribütörü olmaktadır. Universal arıza tespit cihazı konusunda profesyonellik istiyorsanız Launch Pro Arıza Tespit cihazı olarak yer alan ürünlerimiz inceleyebilirsiniz.

Var olan modelleriniz de istediğiniz tüm işlemleri sorunsuz yapabileceğiniz gibi online olarak devamlı güncelleme alması ise sizin için önemli bir avantaj olmaktadır. Launch arıza tespit cihazı olarak birçok model içerisinde kendi özel tableti ile verilmektedir. İçerisinde tablet olmayan Launch modellerinde eğer ki elimizde tablet bulunuyorsa yardımcı olmaktayız. Bu tür detay bilgileri ve güncel bilgilere Launch ürünleri olarak sitemizde bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim numaralarımız ile direkt hizmet alabilirsiniz.

Mercedes SD Connet arıza tespit cihazı satışlarımızda mümkün olduğunca her zaman için son versiyon kurulumu yapılmaktadır. Devamlı güncelleme yapıldığı için bizimle iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

AutoVEİ ile Mercedes Euro 5 araçlarda Adblue iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında hız limiti açma, anahtar kodlama, beyin programlama gibi bir çok işlemleri online olmanıza gerek kalmadan profesyonel bir şekilde yapmanıza olanak sağlar.

Merhabalar,oki dediğimiz Vas 5054 cihazlarının eski modellerinde bulunmayan bir chip (entegre) dir. Bu chip bulunmayan Vas 5054 cihazları yeni versiyon yazılımlarını ve araç markalarını desteklememektedir. Firmamız tarafından sizlere sunulan Vas 5054 Plus+ modellerinde oki chip ODİS 4.2.3 (2017) versiyon yüklenmektedir. Vas5054+ cihazlarımız 1 yıl garantilidir.

Universal arıza tespit cihazı Delphi 2015-1 versiyonuyla çalışmaktadır. Android tablet ve cihazlarda maalesef çalışamaz, sadece windows uyumludur. Kapıda ödeme sistemimiz mevcuttur.

Mercedes Compact 5 arıza tespit cihazı ile Euro 5 araçlara kadar hızlı limitini kaldırabilirsiniz. Euro 6 araçlarda hız limiti işlemi yapamazsınız.

İletişim kurmanız halinde gerekli teslimatı gerçekleştirmemiz mümkün. Yüklediğimiz yazılımlarda açık olan hız limiti ve adblue iptali ayarlamaları konusundan süre olarak herhangi bir kısıtlama bulunmaktadır. Bunun yanı sıra güncellemeler de firmamız tarafından takip edilerek size sunulmaktadır.

Mercedes arıza tespit cihazı versiyon bilgisi devamlı olarak güncel tutulmaya çalışmaktadır. Firmamız tarafından 1 yıl garantisi bulunurken yetkili serviste yapılan tüm işlemleri yapmanız mümkün.

TCU Manager ile renault edc şanzuman klonlama işlemini obd soketinden ve  masaüstünde pin uçların bağlantısı ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Peugeot SID308 PSA ile yazılım klonlama yapılamaz. Ancak bu tüm SID308'ler de aynı kural değildi. Farkı araç markalarda bu durum değişebilmektedir. 

Araç üzerinde yer alan yazılım düzenlemesi için öncelikle araç üzerinden var olan yazılımın okunması gerekli. Bu işlemi yapmak adına farklı birçok cihaz kullanılıyor. Ancak profesyonel olarak hizmet veren ve kullanıcıya yardımcı olan cihaz Türkiye distribütörü olduğumuz Magicmotorsport markasının MagPro2 ürünüdür.

Bu cihazla kolay ve hızlı bir şekilde OBD soketinden yazılımı okuyabilir ve üzerinden düzenleme yapabilirsiniz. Düzenleme sonrasında aynı şekilde yine OBD üzerinden yazdırma mümkün. Ancak bazı araç modellerinde yazılım okumak için ECU'nun sökülerek direkt anakart üzerinden iletişimi sağlanıp okuma ve yazılması yapılmakta. Bu işlemde aynı şekilde şema yönlendirmeleri ile basit olmakta.

Yazılım konusunda ise farklı düzenlemeler yapılıyor. Yani okunan araç yazılımı üzerinde. DPF veya EGR çözümü yada güç artışı için Chip Tuning düzenlemesi gibi farklı işlemler gerçekleşmektedir. Bu kısımda ne yazık ki bir site düzenlemesi gibi HTML, PHP öğrenin dercesinden tavsiyede bulunmamız mümkün değil. Araç üzerinde yapılan yazılım düzenlemleri farklı bir tecrübe gerektirmektedir. Bu konuda firmamız İtalya ile ortaklaşa çalışmakta.

Yazılıma müdahale konusunda nelere dikkat edilmesi sorunuza ise cevabımız her şeye diyebiliriz. İçerisinde insan taşıyan bir aracın yazılımında yapılan bilinçsiz düzenleme önemli bir arıza kodunun görüntülenmesini önlemesi durumunda imkansız denilecek farklı sonuçlara neden olabilir.

Kess beyin programlama cihazı ile yapmaya çalıştığınız işlem eski versiyon Kess cihazlarında meydana gelmektedir. Sorununuzun çözümlenmesi için teknik servisimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu yaşanan durum yazılımsal sorundan kaynaklıdır. 

Ürün zaten genel olarak araç gruplarını OBD üzerinden desteklediği için sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Ama tabi ki her araç beyni obd üzerinden okunamaz. Kimi araçlarda sökmeniz gerekecektir. Bunun içinde elektronik bilginizin olması ve K-tag, Magpro veya Galletto gibi cihazlarınızında olması gerekmektedir.

Kess araç listesi için tıklayınız.

Kess ecu programlama ve chip tuning cihazı sizler için başlangıç olarak idealdir. Bu cihaz ile araçların yazılımları direkt OBD üzerinden okuma ve yazma yapabilirsiniz. Fiyat içerisine yazılım dahil değildir. Chip Tuning yazılımı ile ilgili İtalya ile çalışmaktayız ve talep ederseniz bu konuda size yardımcı olabiliriz.

Dpf ve Egr iptali yapmanız için Kess cihazı ile motor beynini okuyup yazmanız gerekmektedir. Motor beyni okunduktan sonra sizinde söylemiş olduğunuz gibi farklı programlar üzerinden yazılım düzenleme yapılıp tekrar yazmanız gerekmektedir. Dilerseniz dosya desteği firmamız tarafından uygun fiyatlar ile verilmektedir. Profesyonel olarak bu işi yapmak ve bayimiz olmak isterseniz Chip Tuning üzerine olan www.onlinechiptuning.com adresimizi inceleyebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ford araçlara girişte yarımdı olan VCM 2 cihazı IDS programını kullanarak size yardımcı olmaktadır. Yetkili serviste yapılan tüm işlemleri aynı şekilde bu cihazımız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Binek ve hafif ticari olarak bulunan eski ile yeni model tüm araçları sorunsuz bir şekilde tanımaktadır. Bu kategoride yer alan araçlarla sorunsuz iletişim kurabilirsiniz.

Anahtar kodlama yaparken kullanacağınız PATS kodlarını çözen programı firmamızdan ücretsiz bir şekilde temin edebilirsiniz.

Servis cihazı kalitesinde modül programlama, anahtar kodlama gibi işlemleri yapabilen anakartlardandır. 
Sipariş ve iletişim için bizlere dönüş sağlayabilirsiniz. 

MDI cihazında şu an 2017-5 versiyon kurulmaktadır ancak her zaman için en güncel olarak yazılım yenileniyor. Kurulum içerisinde Global TIS, GDS2 ve Tech2Win programları mevcuttur. Araç beynine müdahale edebilir, SPS yapabilir ve ECU değişiminde yeniden program atabilirsiniz. 

Clip cihazı birçok işlemde size yardımcı olsa da bu işlem için size daha gelişmiş cihazımız olan MagPro yardımcı olabilir. Renault Can Clip ile bu işlemi yapmanız mümkün değil.

Evet paket içeriğinde hepsi dahildir. Mercedes anahtar kodlama ve MAN anahtar kodlama işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Evet iveco arıza tespit cihazı ile Euro5 ve Euro6 araçlarda adblue testi yapabilirsiniz. Ayrıca iveco motoru kullanan bütün araçlara giriş yapabilirsiniz. (Stralis, daily, eurocargo vb iveco araçlar)

Galletto ECU programlama cihazı araç üzerindeki verileri okuyup düzenledikten sonra tekrar yazma işlemini yapmaktadır. Herhangi bir remap işlemi mevcut değildir fakat sizlere hediye edebileceğimiz bazı programlar ile bu düzenlemeleri yapmanız mümkündür.

Galletto cihazı ile araçların Ecu (flash) yazılımını okuyup yazabilirsiniz. Aracınızın yazılımını okumanız için cihazın araç listesinden desteklenen modelleri kontrol edebilirsiniz. Tek bir cihaz ile bütün araçları okumanız mümkün değildir.

Man Arıza Tespit Cihazı

Bu kategoride herhangi bir soru bulunamadı

BMW İcom Arıza Tespit Cihazı 

Bmw icom ile araç üzerine sonradan takılmış olan (örn: dijital bilgi ekranı, can filtre, emulator) herhangi bir parça araca bağlı iken icom ile aracı kesinlikle programlayamazsınız. Sadece orjinal ve o araç için üretilmiş doğru parçalar araç üzerinde iken ekstradan bir parça takılı değil iken programlayabilirsiniz. Eğer bu işlemi orjinal olmayan parça araç üzerindeki iletişim hattına monte edilmiş halde denerseniz araç hiç çalışmayacak ve tekrar kurtarılamayacak şekilde zarar görür.

DPA 5 Arıza Tespit Cihazı

DPA 5 cihazı ile John Deere ve Massey Ferguson motorlarda sadece motor aksamına bağlanabilirsiniz.

Nexiq Otokar New Holland Arıza Tespit Cihazı

otokar sultan yakıt tüketimi konusunda Nexiq Otokar arıza tespit cihazı araçların anlık olarak yakıt tüketimini ve diğer canlı değerlerini görmenizde size yardımcı olmaktadır.

Bu kategoride herhangi bir soru bulunamadı
Bu kategoride herhangi bir soru bulunamadı
Noco GB150 modeli ile 12 V 4000 A olan tüm akülere takviye yapabilirsiniz. 
Ürün özelliklerinde belirtilen tüm işlemleri gerçekleştirebilmektedir. 

Jaltest arıza tespit cihazı ile tüm iş makinası ve jeneratörlere bağlantı kurabilirsiniz. Doosan iş makinası ve bunun haricinde diğer marklarla da iletişim kurma şansınız var.

Noco Akü Takviye Cihazını satın aldığınız tarihten itibaren 5 yıl boyunda garanti şartlarından faydalanabiliyorsunuz. 
Cihazı satın aldıktan sonra https://no.co/ sitesi üzerinden cihazınızın Seri Numarası ile birlikte kendinize bir user kullanıcı profili oluşturuyorsunuz ardından bu panel üzerinden cihazınızın gönderimi, değişimi, takibi gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. 
Jaltest arıza tespit cihazı ile tüm ağır vasıta araçlara giriş yapabilirsiniz, ayrıca cihaz kullanımı ve ağır vasıta araç tamirleri ile ilgili eğitimlerimizde olmaktadır. Eğitim haricinde de ekibimiz sizlere destek sağlamaktadır.

GSan arıza tespit cihazı ile özellikle Japon grubu araçlarda Şanzuman arızalarını tespit edebilir, kodlama ve adaptasyon gibi birçok detaylı işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. 

Merhabalar, fotoğraflarda belirtilen modeller temsilidir, cihaz ile ECU olan tüm Massey Ferguson makinelere müdahale edebilirsiniz. 

Cihazın üzerinde bulunan simgeler ölçüm yaptığınız alandaki gaz yoğunluğuna göre artmaktadır. 
High iken yüksek olduğunu gösteriyor. 

BMW ENET DATA KABLOSU (BMW GİZLİ ÖZELLİK AKTİF ETME) 

Merhabalar BMW Enet data kablosu ile sadece F serisi araç gruplarında gizli özellikleri aktif edebilirsiniz. Desteklenen Modeller; BMW 1 Serisi, 3 serisi, 5 serisi, 7 serisi, x serisi, GT serisidir

Bu kategoride herhangi bir soru bulunamadı

Hyundai Kia arıza tespit cihazı fiyatı 210 dolar olmaktadır. Kredi kartı ile veya havale olarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz. 2017 modellere dahi giriş yapmanız mümkün. Yetkili servis cihazı olarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Adana ve İstanbul da yer alan şubelerimizde teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Cihazların tarafımızdan 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Firmamız direksiyon açı sensörü kalibrasyon cihazlarının tedariğini yapmaktadır. Başlangıç için sizlere aşağıdaki cihazı sunabilirim. 
Bu cihaz ile tork ve pozisyon sensörlerinin kalibrasyonunu masaüstünde kolaylıkla yapabiliriz. 
Daha açıklayıcı olabilmesi adına sizlere ürünün açıklamasını ve kullanım videosunuda gönderiyorum. 

Mx sensörün kullanılabilmesi için programlanması gerekmektedir. Universal olarak satılan sensörlerin idsi bulunmaz. Cihaz ile kodlanması gerekir. 

Lastik basınç sensör kodlama cihazları ile kodlanması gerekmektedir. 

volvo vocom rıza tespit cihazı ve VCADS yazılımı ile volvo penta motorların sadece arızasını okur ve siler. Penta motorlarda ayrıntılı işlemler için Jaltest cihazını öneririz. JAltest cihazı ile volvo penta jeneratör ve marine motorlarında ayrıntılı işlemler de yapabilirsiniz.